Аутсорсинг (від англ. out - поза, source - джерело) - це здійснення за рахунок зовнішніх джерел однієї з необхідних функцій компанії. У сфері бухгалтерського та податкового обліку аутсорсинг означає передачу ведення бухгалтерського та податкового обліку підприємства стороннім фахівцям з метою оптимізації бізнес-процесів.

Все частіше українські компанії використовують аутсорсинг – «зовнішні» професійні сервіси. Бухгалтерський аутсорсинг дозволяє компаніям сконцентруватися на власному бізнесі, знизити фінансові ризики, мінімізувати управлінські та фінансові витрати. Довіряючи бухгалтерський і податковий облік компанії, що спеціалізується в цій галузі, підприємства отримують ряд переваг для свого бізнесу.

Аутсорсинговий бухгалтерський супровід гарантує як грамотно проведені роботи з укладення договору, а й упорядкування наявної документації фірми. Тобто. у процесі надання бухгалтерських послуг і супроводу буде піднято всю документацію фірми, її звітність майбутню і колишню, а саме бухгалтерське обслуговування буде включено виправлення помилок колишніх виконавців.

Переваги аутсорсингу:

- Це реальна економія на витратах. Якщо ви повністю доручаєте бухгалтерський облік сторонній фірмі, вам не потрібно утримувати бухгалтерію.

- Найчастіше такі послуги надають аудиторські компанії. У результаті бізнесмен отримує як бухгалтера, а й аудитора. До того ж, консультаційні послуги, як правило, включаються до договору про комплексне обслуговування.

- передати бухоблік в «чужі руки» можна на якомусь етапі діяльності та в якомусь стані.

- Бухгалтерський супровід сторонньою організацією означає, що бухгалтерські послуги вашій фірмі будуть надаватися постійно і безперервно на час дії договору: тобто. без лікарняних, відпусток та форс-мажорних обставин.

Пропонуємо розглянути можливість ділового співробітництва.

Дзвоніть прямо зараз.