Потрібні консультації щодо зовнішньоекономічної діяльності та митного оформлення товарів?

Ми надаємо послуги в оформленні документів, необхідних для зовнішньоекономічної діяльності підприємства, консультації імпортерів щодо підготовки контрактів, товаросупровідних документів, отримання дозвільних документів від державних органів.

На сьогоднішній день наша робота – це митне оформлення широкого асортименту вантажів: автомобілів, побутової техніки, обладнання, комп'ютерної техніки, продуктів харчування, косметики та ін. коштів. Наші професійні брокери візьмуть на себе всі клопоти, пов'язані з проходженням митних інстанцій, підберуть коди УКТЗЕД для Вашого вантажу та складуть митну декларацію, з найменшими витратами часу та коштів забезпечать якнайшвидше проходження процедури митного оформлення та випуск вантажу.

Сподіваємося, що співпраця з нами дозволить значно скоротити тимчасові та фінансові витрати на митне оформлення Ваших постачань.

Якщо Вас зацікавила наша пропозиція, ми будемо раді обговорити умови співпраці з Вами. Пропонуємо розглянути можливість ділового співробітництва. Дзвоніть прямо зараз.